אנחנו משלחים מהר

אנחנו יודעים שאין לכם זמן להמתין ולכן אנחנו עובדים עם ספקי השירות הטובים בארץ, כדי שתקבלו את המשלוח הכי מהר שאפשר!

משלוחים חינם בקניה מעל 499 ש”ח

איך אנחנו עושים את זה?

כל המוצרים באתר אלו מוצרים שמוכרות חנויות בתל אביב. אנחנו מעודדים אתכם לבקר בחנות ולקנות שם. אם בכל זאת תרצו משלוח, זמני השילוח נקבעים לפי המרחק שלכם מהחנות ושעות פעילות החנות.

משלוח בהתאם למרחק

במידה וכתובת היעד לשילוח נמצאת בטווח של עד 6 ק”מ מהחנות ממנה ביצעתם את ההזמנה, אנחנו נספק את המשלוח עוד ביום ביצוע ההזמנה, לפעמים תוך שעה.

*בהתאם לתנאים המופיעים מטה.

במידה וכתובת היעד לשילוח נמצאת בטווח מעל 6 ק”מ מהחנות ממנה ביצעתם את ההזמנה, אנחנו נספק את המשלוח הכי מהר שאפשר על פי השירות שנבחר. מבטיחים שלא יקח יותר מ-7 ימי עסקים.

*בהתאם לתנאים המופיעים מטה.

איך יודעים מה המרחק שלי מהחנות?

פשוט תפעילו את שירותי המיקום בדפדפן שלכם ותאשרו כשהאתר שואל אם לאפשר לזהות את המיקום. המרחק שרשום ליד מחיר המוצר הוא המרחק מכם לחנות.

איך יודעים מה מצב המשלוח?

אתם תקבלו עידכונים שוטפים באמצעות הודעות SMS או WhatsApp.

תנאים והגבלות

  • אנחנו עושים את כל המאמצים לספק את ההזמנה בזמן המצויין אך לעיתים ישנם גורמים שאינם בשליטתנו. בכל מקרה אנחנו מתחייבים לספק את המוצרים עד 7 ימי עסקים.
  • בישובים מרוחקים וישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק לעיתים נאלץ להשתמש בדואר רשום.
  • הזמנות שיתקבלו 2 שעות ופחות משעת סגירת החנות ישלחו ביום העסקים הבא (שעות פעילות החנות מופיעות בעמוד החנות).
  • אנחנו עובדים גם בשבת, אבל לא כל החנויות שעובדות איתנו, הזמנה מחוץ לשעות הפעילות של החנות תמומש ביום העסקים הבא בו החנות פתוחה.
  • מוצרים גדולים שלא נכנסים בארגז קטנוע אנחנו נשלח עם רכב מתאים. במידה ולא תימצא חניה בקרבת יעד המשלוח הנמען נדרש לרדת לקבל את המשלוח ברחוב בכדי למנוע שיבושי תנועה.
  • אתם נדרשים לספק לנו חלון זמנים של שעתיים במהלך היום כדי לקבל את המשלוח. במידה ולא תהיו זמינים בחלון הזמנים שנקבע תצטרכו לדאוג לקבלת ההזמנה בעצמכם. עלות המשלוח לא תוחזר לכם.
  • כל האמור לעיל לא מהווה תחליף וכפוף לתנאי השימוש והרכישה המלאים באתר.

בכל שאלה נוספת ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות